Ingrijitoare persoane varstnice in Germania

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Com Invest recruteaza ingrijitori persoane varstnice pentru Germania.

Pentru mai multe detalii asteptam sa ne contactati la tel: 0740173282 sau prin e-mail la info@com-invest.org

CERINTE

1. Cunoasterea la nivel comunicational a limbii germane
2. Rezistenta la stres
3. Onestitate
4. Experienta in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice, a persoanelor bolnave (este avantaj)

BENEFICII OFERITE

1. Un nivel de salarizare atractiv (750-1200 euro)
2. Masa si cazarea se ofera gratuit
3. Decontarea costurilor de transport

Com Invest este o companie care activeaza in domeniul resurselor umane, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Com Invest sustine si incurajeaza posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

In cei 10 ani de activitate, Com Invest a contribuit cu succes la experientele de munca a peste 2000 de clienti, in peste 100 de proiecte pe 4 continente.