Ingrijitoare persoane varstnice

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de intermediere si recrutare locuri de munca selecteaza ingrijitoare persoane varstnice sau bolnave aflate in Germania,Austria sau Marea Britanie.
RESPONSABILITATI:
Ingrijitoarea de Batrani la Domiciliu se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat, asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia, acordarea ingrijirilor igienice, mobilizarea si transportul, supravegherea starii de sanatate, respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale, acordarea primului ajutor, gestionarea resurselor alocate, asigurarea conditiilor igienico-sanitare, precum si completarea fisei de ingrijiri a persoanei asistate.

CERINTE

CERINTE JOB:
Studii: Scoala generală
Limba straina: Germană: Mediu se da interviu
Se cauta femei si barbati serioasi cu experienta in ingrijitea batranilor.
SE OFERA: Posibilitate de ati alege pacientul.
Se ofera cazare,masa,salariul minim de 900 euro.
Se locuieste la domiciliul bolnavului
Contractele de munca se semneaza in Romania.
Rog cei ce acceseaza la un post de munca sa trimita un CV detaliat in limba germana pe adresa de email group_670@azet.sk cu mentiunea Ingrijitoare varstnici.

BENEFICII OFERITE

Nu se percepe comision!!!
Plecari urgente

Companie infiintata in Slovacia care activeaza in toata Europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.