ingrijitoare pentru persoane varstnice Germania

GoWork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijitoare batrani Germania
Locatia: Hamburg
Doamna Gisela din Hamburg are probleme locomotorii, de aceea se deplaseaza cu ajutorul scaunului cu rotile sau cu ajutorul tarcului. Are tensiune inalta, diabet si inceput de dementa.

Responsabilitati:

indatoririle Dvs sunt legate de menajul casei, ingrijirea persoanei, trebuie są ii acordati ajutor pentru a se imbraca si a se dezbraca, in igiena corpului, schimbarea pampersului.

CERINTE

Cerinte
Cautam persoane care cunosc limba germana la nivel comunicativ, si care au experienta in munca cu persoanele varstnice.

BENEFICII OFERITE

Asiguram
oferim contract de munca legal, plata asigurarii, cazarea si masa gratuite la locul muncii.
Salariul este de1150 euro net.

In plus, cu ocazia Sarbatorilor de Iarna am pregatit pentru angajatii nostri bonusuri atragatoare!
Diurna dubla pentru zilele de Craciun, plus un bonus de 60 euro.
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul 0048/797898761, cu numele Dvs, judetul si livelul de cunoastere al limbii germane. Va vom contacta cu siguranta.

GoWork este o firma cu sediul la Varsovia, in Polonia; dorim sa recrutam persoane penru munca in Germania.