INGRIJIRE BATRANI GERMANIA

WMA INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calificare si experienta in domeniu precum si cunostiinte de limba germana la nivel conversational constituie un avantaj.
Responsabilitatile locului de munca, respectare durata contractului de munca,
Angajatul beneficiaza de contract de munca, transport, cazare, masa in cadrul societatii noaste.

CERINTE

La acest loc de munca pot aplica persoanele care:

• au cunostinte de limba germana la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic;
• nu este necesara experienta, dar constituie avantaj.
• nu este obligatoriu sa aveti calificare, dar constituie avantaj.
Sa aiba dexteritate manuala, cunoasterea regulilor conform bunelor maniere si adaptabil usor unui nou loc de munca.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un contract de munca. Decontare transport. Nu se percepe comision. Se ofera gratuit cazare si masa pe perioada contractului.

Firma romana-germana cauta persoane calificate si necalificate pentru ingrijire persoane varstnice in Germania. Se cer cunostinte de limba germana, perioada minima este de 6 luni.