Ingrijire batrani Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doamna Maria are 87 de ani, 60 kg si 165 cm inaltime, locuieste cu sotul langa orasul Kolonia. Are dementa, in casa umbla cu tarcul iar afara ingrijitoarea va trebui sa o duca cu scaunul rulant
Responsabilitati:
In primul rand vegherea in timpul noptii, avut grija de bunastare, ajutor in spalare sau imbracare. De asemenea ingrijitoarea va face cumparaturile, va pregati masa, spalare, calcare, curatenie.

CERINTE

Cerinte:
Cautam femei care au experienta in ingrijirea persoanelor varstnice, care cunosc limba germana la un nivel comunicativ si care este nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
- loc de munca intr-o firma stabila
- cazare si mancare la locul de munca
- transport gratuit
- curs de limba germana

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.