INGINER RADIO TELECOMUNICAȚII

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salariu : 6000 Euro brut pe luna/ se plătesc 43 -45% taxe/ salariul net în jur de -3300 -3500 euro

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: 6 luni cu posibilitatea de prelungire
-Posibilitate de lucru ore suplimentare+sporuri
-Se lucreaza în medie 40 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asistenta in gasirea unei cazări
-Costul transportului este suportat de candidat
-Concediu platit,

CERINTE

-Experienta minim 3 ani
-Diploma de Inginer
-CUNOȘTINȚE DE LIMBA ENGLEZA AVANSAT constituie avantaj LIMBA GERMANA (minim B1)
-Permis de conducere si mașina
-Candidatul trebuie sa fie capabil sa efectueze o activitate de inginer site / inginer de radiocomunicații ,cunoștințe aprofundate privind instalarea si punerea in funcțiune pentru instruirea /instruirea subcontractantilor noi si existenți si depanarea la fata locului si îndeplinirea calității de inginer de calitate pentru auditarea subcontractantilor
-Aceasta este o competența mixta dintre un inginer de site si a unui inginer radio.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal