Inginer Constructor Vorbitor Limba Germana

SC Vertiplex Zimar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AGENTIE PLASARE FORTA MUNCA recruteaza personal calificat pentru functia de Inginer Constructor

Responsabilitati:

- Supervizeaza constant desfasurarea lucrarilor proiectului pe santier si rezolva eventualele probleme aparute in executie

- Intocmeste necesarul de resurse materiale in functie de lucrari si verifica documentele si calitatea materialelor sosite pe santier

CERINTE

- Disponibilitate de a lucra in strainatate (Germania)

- Experienta in specialitate – constructii de cel putin 3 ani

- Bune cunostinte de AutoCad

- Limba germana - nivel mediu cu precadere a termenilor specifici domeniului tehnic

- Corectitudine, rigurozitate, punctualitate

- Stil de lucru organizat

- Experienta intr-o functie de conducere intr-o societate de constructii (capabil sa coordoneze activitatea unui numar mare persoane

- Experienta demonstrata in coordonarea echipelor de santier (coordonarea a cel putin 3 proiecte (santiere) pe an, in ultimii 3 ani)

- Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor in executie
- Mentine legatura cu proiectantul si arhitectul lucrarii
- Urmarire stadiu fizic si intocmire rapoarte specifice

- Intocmirea graficului de executie si urmarirea realizarii lui

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv (in functie de aptitudini, cunostinte si realizari)

- Un mediu de lucru profesional

- Cazare

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE PLASARE FORTA MUNCA recruteaza personal calificat.