Inginer construcor

TemPERSO EXPERTS GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam:
- Arhitecti, ingineri constructori, desenator technic, cu experiență in statica, CAD si MS Office
- Calcularea rezistentei statice pentru efectuarea proiectelor dupa termenii oferiti de client.
- responsabil pentru planificarea pereților și elementelor prefabricate din beton.
- Se va lucra din biroul din Romania pentru o firma germana.
- Ne dorim angajati care lucreaza independent, cu responsabilitate si au simtul de a lucra in echipa.
- Remuneratie deosebita.

CERINTE

- Diploma de inginer in constructii
- Experienta in domeniu
- Experienta in CAD
- Seriozitate
- Limba germana

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Cazare
- Ajutor la intocmirea actelor si a contractului de munca

Grupul temPERSO se afla printre primii 500 furnizori de servicii
de personal din Germania. In special in partea de sud a
Germaniei, care este cea mai prospera din punt de vedere
Economic, temPERSO furnizeaza locuri de munca sigure
impotriva crizelor.