Inginer agronom Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs cauta personal pentru functia de inginer agronom sau inginer in zootehnie pentru companii detinatoare de ferme si terenuri arabile. Cautam candidati motivati si dornici de a-si dezvolta cariera pe teritoriul Germaniei pentru administratea fermelor si administrarea terenurilor. Colaboram cu companii fermiere renumite din toata Republica Federala Germana pentru noi oportunitati de parteneriate ce combina eficienta germana cu indemanarea romaneasca.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana sau engleza nivel avansat
- studii superioare in domeniul agricol / zootehnic
- experienta si pricepere in interactionarea cu animalele
- studii in domeniul constructiilor si tehnic pot prezenta de asemenea un avantaj

Angajatorii cauta persoane serioase, motivate, dornice de a se muta pentru o perioada lunga in Republica Federala Germana. Nu se accepta persoane care doresc sa lucreze sezonier.

Aplicarea se face cu CV-ul personal si documentele care atesta calificarile dumneavoastra.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salarizari atractive, negociabile in functie de experienta in domeniu
- loc de munca cu ocupare full-time
- contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare pe teritoriul Germaniei
- cazare asigurata de catre angajator
- sustinere la intocmirea documentelor pentru beneficii din cadrul statului german

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.