HANDYMAN (Tehnician mentenanta hotel) – Germania -

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

HANDYMAN
(Tehnician mentenanta hotel)
– Germania -

Nr. poziții vacanțe: 2
Descrierea jobului
Brains Consulting recruteaza urgent HANDYMAN / TEHNICIAN MENTENANTA pentru un hotel din Germania, parte a unui cunoscut lanț de hoteluri din Germania. Hotelul este de 3 stele si este amplasat într-un oraș cu aproximativ 200.000 locuitori . In cadrul hotelului sunt 126 camere și 3 apartamente.
Date despre locatie: Germania
Stat : North Rhine-Westphalia
District : Wesel

RESPONSABILITATI:
are in grija aspectele legate de intretinerea hotelului
cunostinte de baza in tamplarie
cunostinte in instalatii sanitare si electrice
abilitati de zugravire, vopsire si decorare
sa fie capabil sa lucreze singur si fara supraveghere;
sa rezolve problemele zilnice și sa gestioneze situatiile de urgența care apar;
sa efectueze o intretinere preventiva a camerelor/apartamentelor din cadrul hotelului;

CERINTE

CERINTE:
- trebuie sa cunoască limba engleza la nivel conversational (candidatii vor fi programati la interviuri pentru testarea nivelului de limba engleza!). Limba germana reprezintă un avantaj.
- experienta in domeniu, minim 1 an.
- Trebuie sa fie clinic sănătos / sanatoasa;
- Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila;

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
SALARIU: € 2100 – 2400 brut/luna
- Contract de munca – FULL TIME
- Se efectueaza maximum 199 ore/luna, conform legislatiei germane.
- se lucreaza si sambata si duminica, prin rotatie, in functie de programul / graficul stabilit cu o saptamana inainte cu managerul de hotel.
CAZAREA – este platita de angajat și este de 100 EUR/luna. Cazarea este asigurata într-o casa situata lângă hotel, proprietatea hotelului.
Masa de pranz este oferita GRATUIT de catre angajator.
Uniforma – este asigurata de catre angajator gratuit.
TRANSPORT: Transportul Romania – Germania si transportul local este suportat de catre candidat / angajat.
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.