Gradinar Locatie : Baden-Württemberg, Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Gradinar
Tara : Germania
Locatie : Baden-Württemberg
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 1500 Euro net pe luna

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Posibilitate de lucru ore suplimentare+sporuri
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
• Costul transportului este suportat de candidat
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Experienta minim 3 ani
• Calificare
• CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA (minim A2)
• Permis de conducere (masina, reprezinta avantaj)

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.