GERMANIA - DEMOLARI

Trabajo Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prestare servicii demolari
- se ofera pentru aceasta 800Eu/luna + Cazare + Asigurare medicala
- Cazarea este in camere de 4-5i , bucatarie cu toate facilitatile , baie , spalatorie , ..etc

Prestarea serviciilor se face in regim de GEWERBE ( persoana fizica autorizata)

COSTURI : Candidatii vor incheia cu societatea din Romania un contract si vor plati un comision de 900 RON la semnarea contractului , pentru care se vor elibera documentele fiscale aferente.Deasemenea vor avea de suportat costul transportului , Romania - Germania.
contact : trabajoconsult@ gmail.com , mob : 0764923920

Documente Necesare :
- copie certificat de nastere
- copie C.I.
- 2 poze tip pasaport
- Adeverinta medicala ( sanatos clinic)
- Cazier
- o serie de declaratii pe propria raspundere la sediul societatii

CERINTE

- limba germana : nu se cere
- calificare : nu se cere

Societate profesionala de plasare forta de munca in Uniunea Europeana si Romania, autorizata legal.

Pana in prezent am intermediat cu succes peste 500 contracte de munca/prestari servicii in Anglia, Germania, Spania, Italia si alte