Firma König GmbH te vrea in echipă!

König GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te inscrii pentru postul de:
• Instalator: instalații sanitare termice, ventilații, sprinklere
• Electrician
• Sudor
• Lăcătuş

CERINTE

Esti candidatul perfect dacă:
• Ai cunostințe de limba germană la nivel începător/conversațional
• Ai experiență în domeniu (calificarea reprezintă un avantaj)

Permisul de conducere şi maşina proprie reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Noi iți oferim:
• Contract pe perioadă nedeterminată
• Diurnă zilnică şi cazare contracost
• Asistență în limba romană
Conform contractului beneficiezi de:
• Asigurare medicală, asigurare socială
• Alocație pentru copii/studenți

König GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 18 sucursale în Germania.De peste 50 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.