Firma germana König Gmbh&CO Kg cauta instalatori!

Koenig GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuțiile tale sunt:
• execuție instalații sanitar-termice, ventilație, sprinklere
• citirea şi interpretarea planurilor tehnice
• intreținere, reparații şi inlocuire la instalatiile şi echipamentele de încălzire, climatizare, sanitare

CERINTE

Esti candidatul perfect dacă:
• Ai experiență în domeniu (calificarea reprezintă un avantaj)
• Ai cunostințe de limba germană la nivel începător/conversațional
• Permisul de conducere şi maşina proprie reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Noi iți oferim:
• Contract pe perioadă nedeterminată direct la firma germană
• Diurnă pe ora
• Cazare contra cost oferita de angajator
• Posibilitate de a primi avansuri săptămanale
• 25% in plus pentru orele suplimentare lucrate
• Asistență în limba romană
• Sanse mari de a fi preluati de companii renumite

Conform contractului beneficiezi de:
• asigurari medicale si sociale, precum si dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti si dreptul la pensie dupa 5 ani

Nu percepem comisioane!

Vorbim in limba romana. Cum iei legătura cu noi?

Andra: Tel 00498974737120 Facebook: Andra Chiriac Email: andra.chirieac@koenigkg.de

Koenig GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 18 sucursale în Germania.De peste 50 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.