Firma 4U @work GmbH caută pentru clienții săi spitale și centre medicale din Germania, medici generaliști și specialiști din diferite domenii medicale

4U @work GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Condiții:

- ¬studii de medicină finalizate
- diplomă de specializare
- cunoștințe foarte bune de limba germană, cel puțin nivelul B2 sau C1
- abilități foarte bune de comunicare
- disponibilitatea de a lucra și de a trăi în Germania; disponibilitatea de a lucra în Germania pentru o perioadă mai îndelungată constituie un avantaj

CERINTE

Toate informațiile referitoare la documentele necesare pentru solicitarea dreptului de muncă și a aprobării vor fi obținute de la 4U @work GmbH. În funcția de țara dumneavoastră de origine, sunt necesare diferite documente.

Clienții noștri oferă condiții foarte bune de muncă și posibilități foarte bune de formare profesională, iar pe lângă salariul fix, ei mai oferă și diverse bonusuri. Structura
exactă a salariului depinde de descrierea postului și de poziție.

BENEFICII OFERITE

De aceea, vă rugăm să ne trimiteți documentele pentru candidatură împreună cu CV-ul dumneavoastră în limba germană.

Recrutare si furnizare de personal in comert si in domeniul medical.