Firmǎ germana oferim 38 joburi in gastronomie si hotelarie

Auxila-Pflegepartner GmbH & Co. KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana, cu sediul in Hessen, Germania, dorim sa angajam urgent cu contract de munca bucatari, ajutori bucatari, cameriste, chelneri si receptioneri.
Salariile oferite sunt intre 12.000 si 28.000 brut anual + sporuri, in functie de job si calificari. Se ofera bonusuri şi beneficii.

Nu percepem comision pentru intermediere.

CERINTE

- cunostinte OBLIGATORII de baza sau avansate de limba germana (depinde de job)
- diploma de studii in domeniu (obligatoriu pt. bucatar)
- experienta in domeniu constituie avantaj..

BENEFICII OFERITE

Optional se ofera:
- cazare
- masa
- acces la sala de sport,

Auxila-Pflegepartner GmbH & Co. KG este o companie germanǎ cu sediul în Germania. Compania îşi desfaşoarǎ activitatea în Germania, Spania, Portugalia, Croatia, Polonia, Ungaria şi Romania.
Principalul obiect de activitate este intermedierea locurilor de muncǎ în Germania.