Fierar Betonist, Allgäu, Germania incepere din a doua săptămâna a lunii Ianuarie 2018

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Fierar Betonist,

Tara :Germania

harta_politica_Germania

Locație : Allgäu
Locul de munca: Companie privata

Salariu BRUT: 11.51 Euro pe ora iar din Aprilie 2018 salariul va fi de 11,83 euro brut pe ora

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata Gratuit de angajator.
Costul transportului este suportat de candidat,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Calificare
Cunostinte de limba germana A1 sau A2
Experienta in domeniu

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.