Femeie de serviciu la fabrici in Germania 9 euro brut/ora

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie serioasa de recrutare, cauta femei de serviciu pentru curatenie in fabrici, in Germania cu contract nedeterminat de munca, direct cu angajator german.
CERINTE:
- Seriozitate
- Flexibilitate
- Cunostiinte medii de germana
- Disponibilitate imediata pe durata de minim 6 luni!
BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german
- salarizare: 9,00 Euro brut/ora
- cazare asigurata din partea firmei contra-cost
- asigurare medicala.
Tarif de mediere ZERO la plecare !!!
PLECARE CAT MAI RAPIDA!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

salarizare: 9,00 Euro brut/ora !!!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.