Farmacisti pentru Germania

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contract de munca in Germania!
Contract de munca cu salariu atragator si bonificatii intr-o farmacie din Kehl (sud-vestul Germaniei), se asigura transportul.
Daca sunteti farmacist si aveti cunostinte de limba germana nivel B2 (certificat Goethe), sunteti candidatul ideal.
Daca nu aveti certificat de limba germana nivel B2 dar aveti cunostinte de limba germana, veti fi ajutat sa obtineti certificatul in Germania.
Pentru mai multe informatii sau pentru a aplica va rugam sa ne contactati la: office@medi-pvr.ro sau tel. +4072 794 1260

CERINTE

- diploma calificare in domeniu
- cunostinte de limba germana nivel B2 (certificat Goethe). Daca nu aveti certificat nivel B2 dar aveti cunostinte de limba germana, veti fi ajutat sa obtineti certificatul in Germania
- permis categoria B (optional-reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Se asigura transportul

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.