Faiantar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

IAMSAT MUNTENIA SA este o companie romano-germana ce desfasoara activitati in domeniul constructiilor si angajeaza pentru santiere atat in Romania cat si in Germania :

Faiantar

Sarcinile Dv.:
• Placarea cu faianta/gresie a peretilor, a mascarilor (din gips carton) si a pardoselilor
• Executie hidroizolatie in bai
• Zidirea si tencuirea peretilor
• Executie pereti de compartimentare (din gips carton, din lemn)
• Lucrari de gletuire (finisaje)

CERINTE

Profilul Dv.:
• Experienta in amenajari interioare (pereti de compartimentare, zidarii si placari ceramice) reprezinta avantaj
• Abilitatea de a lucra individual/independent este obligatorie
• Spirit de echipa
• Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse
• abilitatea de a citi planuri de executie
• capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus
• constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
• Contract de munca incheiat pe durata nedeterminat
• pachet salarial atractiv, incepand de la 1600 Euro net pentru perioada lucrata in Germania
• program de training asigurat in primele saptamani de lucru ( platit), anterior inceperii lucrului efectiv in santier
• cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat)
• transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii
• transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur
• dobandi experienta profesionala la standarde europene

Contact
SC IAMSAT MUNTENIA SA