Excavatorist GERMANIA

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs este o companie recunoscuta la nivel national in domeniul recrutarii de personal pentru Republica Federala Germania.
Colaboram cu numerosi angajatori de pe teritoriul german pentru locuri de munca noi, interesante si competitive, fiind in permanenta cautare de personal calificat din Romania.

Responsabilitati:
- realizare lucrari de excavare in cadrul unei companii cu activitate in domeniul constructiilor. (fundatii, subsoluri etc)

CERINTE

PROFILUL TAU:
- Ai cunostinte de limba germana la nivel conversational (minim A2, nivel european)
- Experienta in domeniul de activitate vizat;
- Dispui de masina personala pentru deplasare;

TE INVITAM SA APLICI CU CV-UL TAU LA NOI

BENEFICII OFERITE

- Venit 13 EUR Brut / ora
- Contract pe perioada nedeterminata
- Cazare asigurata de catre angajator contra cost, dispunand de toate utilitatile;
- Contract de munca si asigurare la angajator german;
- Recrutare FARA COMISION SAU TAXE DE INTERMEDIERE
- Sustinere in obtinerea alocatiei de copii (Kindergeld) si a claselor de impozitare favorabile;
- Activitate se va desfasura pe diverse santiere pe teritoriul german.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.