Excavatorist

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
Firma cu sediul in Romania recruteaza Excavatoristi pentru lucru in Germania !

Recrutam Excavatorist(m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Wolfach, doi Excavatorist (m/f).

SARCINILE :
- Deplasarea pe santier sau unde este necesar pentru efectuarea lucrarilor.
- Efectuare independenta de constructii si lucrarii;
- Saparea de gropii, santuri, fundatii;
- Utilizarea responsabila a materialelor si echipamentelor;
- Lucrari de suprafata si lucrari necesare;

CERINTE

CERINTELE :
- Experienta in domeniul constructii si lucru cu Excavatorul constituie avantaj dar sunt bine veniti si cei cu putina experienta se face instruire la fata locului;
- Permis de conducere B, avantaj cei cu (C si CE);
- Capacitate de a lucra independent si fiabilitate ridicata;
- Limba Germana nivel Incepator

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
- Angajare la Angajator Roman;
- Contract de munca stabil in Germania si plata asigurarilor sociale;
- Masina de servici pentru deplasarea la locul de munca si acasa.
- Cazare platita de angajator;

Pentru mai multe detalii, rog sa ma contactatii. !!

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.