Electronist

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/ din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam urgent Electronist (m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Kehl un, Electronist sau Inginer Industrial (m/f), pentru angajare directa la Angajator.

SARCINILE :
- Punerea în aplicare a tuturor inspectiilor planificate și operaționale;
- Intretinere si reparatii;
- Dotarea unitatii de productie inaintea inceperi productiei;
- Ingrijirea sistemului de alimentare technic si a serviciilor de constructie;

CERINTE

CERINTELE :
- Formare ca Electronist, Electricean, Instalator Electric;
- Cunostinte Hidraulice, Pneumatice si CLP (controlor logic programabil);
- Dorinta de a lucra in 2 schimburi;
-Limba Germana la nivel Conversational (B1-B2);

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
- Angajare directa la Angajator;
- Plati convenabile si peste tarif dupa calificare si experienta;
- Aproximativ 160 ore/luna;
- Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
- Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;
- Contract de munca stabil in Germania cu angajator German si plata asigurarilor sociale;
- Consiliere in cautarea cazarii;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.