Electricieni, Sudori, Instalatori de conducte, Lacatusi - Germania si Olanda

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companii mari industriale si navale din Germania si Olanda selecteaza urgent lucratori in domeniul constructiilor specialisti pe urmatoarele posturi:
- electricieni in domeniul industrial si naval;
- montatori in otel;
- instalatori (de apa si canal, de conducte industriale);
- sudori;
- constructori de nave.
Se lucreaza pe diferite proiecte industriale (centrale electrice, fabrici, centre industriale, aeroporturi, proiecte in sectorul petrochimic, navale si off-shore)

Avantaje:
- Lucru in centre comerciale/ birouri/ blocuri de apartamente - cadre de otel si beton;
- Castigul va fi intre 1800- 2100 Euro/luna NET;
- Se lucreaza intre 45- 50 ore/saptamana;
- Se lucreaza in ture de 6 saptamani, a 7-a acasa;
- Transportul din tara in care se lucreaza si Romania: angajatorul plateste 0.19 eur/km pentru distante mai mari de 25 km;
- Cazarea platita de angajator;
- Alocatie pentru cazare: 20 eur/zi lucrata, in cazul in care angajatul refuza cazarea oferita de angajator;
- VCA (Curs International de Sanatate si Siguranta + Certificat) valabil 10 ani, platit de companie.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza sau romana;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca ati avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

Costurile suportate de candidat:
- Taxa inscriere si procesare dosar: 550 RON, se achita dupa selectia finala;
- NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE!!!
- Bani de buzunar pana la primul castig;
- Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- Permis de conducere, categoria B si masina personala
- Limba engleza la un nivel mediu- conversational.

Alte cerinte:
- Sa detina permis de conducere, categoria B;
- Orice calificare in domeniu prezinta avantaj;
- Sa detina echipament (safety shoes);
- Cunostinte bune in citirea planurilor tehnice;
- Experiență în in domeniu de minim 4 ani, preferabil in strainatate;
- Sa cunoasca limba engleza, sau germana sau olandeza la un nivel conversational;
- Dorinta de a lucra in Olanda sau Germania;
- Flexibilitate, responsabilitate;
- Masina proprie.

BENEFICII OFERITE

In functie de performante

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.