Electricieni în Passau, Germania, cu 10,65 Euro brut/oră+40 Euro net diurnă/zi, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm electricieni cu experienţă şi calificare în domeniu, pentru o firmă de prestigiu din Germania, direct angajatoare.
Se lucrează în echipă la realizarea instalaţiilor electrice, trasarea şi instalarea de cabluri pentru construcţii şi locuinţe civile.

CONDIŢIILE OFERITE DE CĂTRE ANGAJATORUL GERMAN:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania
- salarizare: 10,65 Euro brut/oră
- diurnă: 40 Euro net/zi lucrătoare
- cazare asigurată (contra-cost). Costul cazării: 150 Euro lună/persoană.
- asigurare medicală.
Cei interesaţi pot trimite CV-uri ataşate pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
sau ne pot contacta chiar acum la unul din nr de telefon: 0754059286 sau 0749044785.

CERINTE

CERINŢE:
- cunoaşterea limbii germane la nivel mediu conversaţional (A2)
- se acceptă inclusiv muncitori care cunosc limba cehă sau slovacă!
- experienţă/calificare în domeniu
- citire şi lucrare după planul de lucru

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.