Electricieni în Germania de la 1400 NET + cazare gratuita, contract de munca nedeterminat direct in Germania, comision zero/tarif de mediere zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE:
Tarif de mediere ZERO!
NU percepem niciun fel de taxe sau comisioane!
NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; fiecare poate pleca pe cont propriu!

Tel. contact: 0754059286, 0749044785, 0355429260
E-mail: personal.interavant@yahoo.com

Recrutam ELECTRICIENI pentru constructii civile pe şantiere în Germania, interesati de un contract de munca LEGAL direct cu angajatorul german pe o perioada nedeterminata de timp (care implica toate drepturile in Germania) cu medii cunoştinţe de limbă germană (B1) pentru o firma colaboratoare din Germania.

BENEFICII:
- loc de munca sigur si stabil
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat la 160 munca/luna
- salarizare: incepand de la 1400 Euro NET/luna
- program de lucru de luni pana vineri cate 8 ore.
- cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german
- asigurare medicala
- dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti
- dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

CERINTE

CERINTE:
- limba germana nivel mediu conversational (B1) OBLIGATORIU
- permis de conducere categoria B - AVANTAJ personal!
- experienta in domeniu
- calificare ca electrician
- seriozitate si flexibilitate
- disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal
- disponibilitate imediata pentru plecare
- limita de varsta: 55 ani

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.