Electricieni în Germania, 13 Euro brut/oră+12 Euro net diurnă/zi, contract legal, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE!
COMISION ZERO!
CONTRACT DE MUNCĂ NEDETERMINAT DIRECT ÎN GERMANIA!

Recrutăm electricieni industriali cu experienţă şi calificare în domeniu pentru un angajator de renume din Germania.
Locurile sunt disponibile imediat!

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- contract de muncă legal pe durată nedeterminată + drepturi depline în Germania
- salarizare: între 12 - 13 Euro brut/oră
- diurnă: 12 Euro net/zi lucrătoare
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
PLECĂRILE SE FAC PE CONT PROPRIU!
NU IMPUNEM ŞI NU ASIGURĂM TRANSPORT DIN ROMÂNIA CĂTRE GERMANIA!

Cei interesaţi pot trimite CV-uri direct pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Pentru mai multe detalii, suntem la dispoziţia dumneavoastră la telefon: 0754059286 sau 0749044785.

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (A2)
- experienţă/calificare în domeniu
- permis conducere cat. B/disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un avantaj propriu!

BENEFICII OFERITE

12 Euro NET diurnă/zi lucrătoare!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.