Electrician pentru Germania

RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm electricieni cu experiență, contract de muncă pe perioadă nedeterminată!

CERINTE

- limba germană la nivel mediu de conversație OBLIGATORIU
- experiență în domeniu
- calificare
- mașină proprie constituie AVANTAJ
- disponibilitate imediată de plecare

BENEFICII OFERITE

• Contract de muncă german
• Cazare asigurată și plătită de firmă
• Diurnă zilnică
• Salar motivant în funcţie de calificări şi experienţă, după contractul colectiv de muncă cu IG-Metall precum şi servicii speciale, plătite la termen
• Se lucrează minim 140 de ore/lună + ore suplimentare
• Contribuţie facultativă la o pensie privată
• Îmbrăcăminte de muncă gratuită, echipament individual de protecţie de calitate şi scule profesionale
• Dreptul la alocație pentru copii
• Locurile de muncă sunt disponibile și urgente!

RÜBSAM Fachkräfte este o organizaţie germană de intermediere a forței de muncă cu sediul principal în localitatea Fulda din Germania.
Compania este specializată în plasarea de personal calificat în Germania, oferta îndreptându-se, în special, către branșa tehnică.
Recomandăm angajatorilor doar candidați care au cunoștințe de limba germană!