Electrician, Locatie : Regensburg, 13,00 € brut /ora + 6,00-7,00 € net diurna / ora

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Electrician
Tara :Germania
Locatie : Regensburg,
Posturi disponibile: 70
Locul de munca: Companie Privata
Salariu:
• Personal fara cunostinte de limba Germana: 10,85€ brut /ora + 6,00 € net diurna /ora. Salariul este negociabil si poate fi marit daca candidatul isi demonstreaza capacitatea profesionala
• Personal vorbitor de limba germana: 13,00 € brut /ora + 6,00-7,00 € net diurna / ora. Pt. aceasta categorie salariul este negociabil. Candidatul are posibilitatea sa ne transmita pretentiile sale salariale. Acestea vor fi negociate cu angajatorul.
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 24 luni ,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata platita de angajat
• Costul transportului este suportat de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Calificare
• Cunostinte medii de limba germana scris si vorbit
• Experienta

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs
Se ofera :
• Consultanta pentru primii pasi in Germania:
• Ne ocupam personal de cazarea dvs. inainte de a ajunge in Germania GRATIS
• Veti fi inregistrat in Germania GRATIS .
• Va deschidem un cont in banca GRATIS
• Va asiguram medical GRATIS
• Va furmizam toate informatiile necesare pentru inceperea noului drum in viata dvs. pe teritoriul Germaniei GRATIS

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.