ELECTRICIAN / Instalator

ACTIVE MEDICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de Recrutare Active Medica, cu licenta numarul 9754 cauta personal pentru clientii din Germania in vederea angajarii pe postul de:

Tara de angajare: Germania

CERINTE

cunoasterea limbii germane cel putin la nivel conversational (obligatoriu);
certificat de calificare profesionala (obligatoriu);
posesor de masina proprie cu disponibilitatea de deplasare in afara tarii;
abilitati de lucru in echipa;
dorinta de dezvoltarea a abilitatilor profesionale.

BENEFICII OFERITE

castiguri attractive;
loc de munca stabil;
cazare;
indrumarea unui coordinator.

www.activemedica.eu

Va rugam sa includeti in aplicatie urmatoarea declaratie: Subsemantul (numele dvs.) va autorizez sa procesati datele mele personale incluse in aplicatia pentru job in vederea recrutarii, in concordanta cu Documentul de Protectie a Datelor Personale din data de 29.08.1997 (in conformitate cu Monitorul Oficial al Republicii Polone 2002, Nr. 101, punctul 926,cu modificarile ulterioare)