Electrician Industrial in Germania

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti electrician, vrei sa lucrezi in Germania dar nu vorbesti limba Germana? Noi avem solutia pentru tine
Vino la curs de limba Germana in Slovacia
Petreci 6 – 8 saptamani in Slovacia timp in care noi iti oferim:
Curs GRATUIT de limba Germana
Cazare asigurata si 3 mese pe zi
Dupa terminarea cursului Contract in Germania pe termen lung pe postul de Electrician industrial
Dupa se fac demersuri si pentru obtinerea certificatelor VCA sau SCC
Salar 1700 Euro Net- respectiv 1900 Euro Net pentru vorbitorii de limba Germana la nivel conversational.
Cazare asigurata si platita de catre client

CERINTE

Minim 4 ani experienta ca si electrician industrial
Atitudine pozitiva si flexibila
Dorinta si motivarea de a studia limba Germana in 6 saptamani plus studiu
Permis de conducere Categoria B si masina personala

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata
Salar 1700 - 1900 Euro Net

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.