Electrician-Germania-Fara comision

sc AVR PERSONAL ZENTRUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de munca pentru electricieni, calificat, cu experienta si cunostinte bune de germana pentru angajare in Germania.

Se ofera:
-contract de munca nedeterminat in Germania, firma de ZEITARBEIT - Stuttgart,
- salarizare atractiva si asistenta pe toata durata contractuala.

Cerinte:
- calificare si experienta in domeniu,
- cunostinte de lb. germana, nivel bun conversational B1-B2 (OBLIGATORIU)
- disponibilitate de lucru cu detasare pe teritoriul Germaniei.

Salarizare: 13,10€ brut /ora + 6,20 € net diurna/ora.

Exemplu calcul salariu:
160 ore X 13,10 € = 2096 €
160 ore X 6,20 € = 990 € net (diurna pentru cazare, transport si mancare)

Se ofera avans saptamanal de 200 €, incepand cu a 2-a sapt. de munca.

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE.

Mai multe informatii telefonic.

CERINTE

Cerinte:

sc AVR PERSONAL ZENTRUM srl, agentie recrutare si plasare forte de munca, din Arad, ofera servicii complet GRATUITE pentru candidati calificati si cunoscatori/vorbitori de limba germana.

Consultati ofertele nostre de munca si aplicati doar daca va convin beneficiile si indepliniti cerintele oferite de catre angajatorii straini.

Contact:
www.avrpersonal.de
info@avrpersonal.de
0724372677

Program:
L-V 9:00-17:00