Electrician - Germania

Dremo Personaldienstleistung

25-04-2019 | EXPIRA LA 27-04-2019

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul dvs. profesional este in maini bune! Noi va asiguram conditii de munca optime si de top! Fiti parte a echipei DREMO Personaldienstleistung si veti fi implicati in diverse proiecte.

Domeniul de activitate:

instalatii in cladiri
construirea tablourilor de distributie
instalatii industriale
misiunea dvs. depinde de comenzi si se realizeaza in functie de cunostintele si abilitatile dumneavoastra.

CERINTE

pregatire profesionala ca electrician (m/f) sau un curs similar de formare profesionala
cel putin 6 luni de experienta ca si electrician in una din tarile: Germania, Austria, Elvetia
limba germana la nivel de comunicare, cunoasterea limbajului de specialitate - solicitantul trebuie sa comunice independent la locul de munca, sa inteleaga sarcina, sa o execute conform instructiunilor, sa descrie problema
experienta in lucrul cu uneltele, masinile si aparatele de masurare caracteristice
cunostinte tehnice
capacitate de a lucra de sine statator si cu atentie
maiestrie si indemanare
permis auto si automobil propriu - constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

un contract de munca pe durata nedeterminata cu o companie germana
asigurari sociale si salariu tarifar atractiv
prime de concediu si Craciun, plati pentru orele suplimentare
imbracaminte de lucru gratuita (la necesitate)
echipament instrumentar de baza (la necesitate)
in jur de 2.300-2.500 euro net (marimea concreta a salariului va fi stabilita de agentul responsabil in baza evaluarii generale si a interviului cu dvs)
INTREBARI LEGATE DE OFERTA
Doamna Natalia Botnaru
Programul de lucru:
Lu-Vi 7:30-16:30

Protecția datelor cu caracter personal este foarte importantă pentru noi. Vă rugăm să luați cunoștință cu declarația de confidențialitate, ce o gasiti pe pagina noastră la rubrica: Protectia datelor

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/