Electrician Germania

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Germania, cautam electricieni.

Responsabilitati:
- Realizarea de instalatii electrice in cladiri nou construite
- Daltuirea canalelor pentru cablurile electrice
- Instalarea cablurilor electrice
- Instalarea sistemelor de iluminare si a intrerupatoarelor

CERINTE

- Cunoasterea limbii germane la un nivel conversational
- Experienta pe o pozitie similara: 1-2 ani
- Detinerea unei diplome de calificare de electrician
- Detinerea unui permis de conducere categoria B reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: 1294 Euros net/luna + diurna
Program de lucru: minim 40 - 42 ore/saptamana

Alte informații:
- Posibilitate de a lucra ore suplimentare, care sunt platite cu +25%
- Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari
- Transportul local (de la cazare la locul de munca) este asigurat de catre angajator

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.