ELECTRICIAN - Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profil candidat:
Experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani
Cunoasterea limbii germane la nivel mediu
Calificare
Vârsta maxima 55 de ani
Permis auto
Autoturism optional

Oferta:
Salariul: 1500 euro/luna în funcție de experienta
Contract perioada determinata 3 luni
Program 7ore/zi + ore suplimentare
Cazare asigurata de angajator

CERINTE

Responsabilitati:
- se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor şi instalaţiilor electrice, tipurile de lucrări, materiile prime şi materialele de bază folosite;
- urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice;
- comunică informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale;
- efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana la office@job4life.ro. Numai candidații selectați vor fi contactați!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.