Electrician de intretinere - Germania

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
• Montaj, întreținere și reparații electronice în întreaga întreprindere
• Instalarea și punerea în funcțiune a noilor echipamente
• Implementarea și verificarea măsurilor de protecție
• Serviciul tehnic pentru incidentele raportate

CERINTE

Angajam Electrician cu experienta si calificat.

• Calificare profesionala in domeniu
• Experiența in campul muncii constituie un avantaj
• Disponibilitatea de a furniza servicii tehnice de urgență si în afara programului normal
• Lucru în echipă și modalități sistematice de lucru
• Pregătire buna și seriozitate
• Limba germană vorbită și scrisă, precum și limba engleză pentru citirea schemelor

BENEFICII OFERITE

Se oferă:
• contract de muncă legal în Germania ;
• concediu platit;
• asigurare în caz de accident;
• asigurare medicală;

Daca sunteti interesat, va rugam sa aplicati cu un CV si va vom contacta.

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"