Electrician constructii-instalatii

United Strategix Deutsch

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.
- cablarea, instalarea, conectarea, punerea in funcţiune şi programarea pentru: detecţie incendiu, alarmare efracţie, control acces, sisteme integrate de securitate, supraveghere video , interfonie şi videointerfonie, conform proiectului tehnic
- realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat)
- realizarea lucrarilor de instalare sisteme audio-video (sisteme de videoproiecţie, audio, sisteme de afişare digitala, de sonorizare, de iluminat, de control lumini, şi automatizări)

- lucrarile vor avea ca si locatie Germania.

- angajatorul va fi firma germana

CERINTE

Candidatul ideal:
- studii medii sau studii profesionale de profil electrica, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii;
- experienţă minimă de 2 ani in domeniul , instalaţiilor electrice de joasa tensiune;
- atestat ARTS tehnician sisteme de securitate - constituie avantaj;
- experienţă in lucrări de reţelistică: cablare j.t si curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurată constituie un avantaj;
- disponibilitate pentru muncă pe teren

- abilitatea de a citi, intelege si transpune in practica specificatiile unui proiect tehnic

- diponibilitate pentru cazare in regim de santier.
- disponibilitate la program prelungit şi deplasări din ţară pe perioade determinate.

BENEFICII OFERITE

BITCable GMBh este unul dintre furnizorii de solutii integrate pentru domeniile audio-video, securitate, instalatii electrice, pentru domeniul industrial, solutii ce au la baza echipamente profesionale si tehnologie de ultima generatie. Portofoliul de clienti reflecta increderea pe care BITCable GMBh a castigat-o in timp, prin perseverenta si profesionalismul de care da dovada.

La BITCable GMBh implicarea angajatilor confera certitudinea evolutiei pozitive a companiei si a cresterii satisfactiei clientilor. De aceea, investitia in dezvoltarea personala si profesionala a echipei de specialisti BITCable GMBh este un ingredient de baza al succesului companiei. Integritatea, responsabilitatea, atitudinea proactiva reprezinta valorile solide care vor garanta indeplinirea obiectivelor organizatiei.Avand o puternica cultura organizationala, bazata pe un spirit energic, inovatie, creativitate, buna dispozitie si ambitie, BITCable GMBh are drept filosofie investitia in oameni capabili, ambitiosi, entuziasti. Daca te regasesti in descrierea de mai sus si esti interesat sa devii parte din echipa BITCable GMBh, trimite-ne un CV la adresa office@strategix.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta pentru afaceri