Electrician - angajare Germania

sc AVR PERSONAL ZENTRUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE.

IMPORTANT: Nu aplicati la acest Job daca nu stiti germana.
Mulțumim pentru înțelegere.

Cautam electricieni cu experiența și cunoștințe bune de germana pentru angajare în Germania, Stuttgart.

Se lucrează în regim cu detașare pe partea de S-V a Germaniei.
La fiecare proiect nou angajatul va primi cazare rezervata in apropierea locului de munca.

Responsabilitati:
- : construcţii noi şi vechi (renovare), lucrări de montaj ale instalaţiilor fotovoltaice, lucrări generale la instalaţii electrice, lucrări la instalaţiile caselor şi clădirilor în conformitate cu VDE şi cu planul, lucrări de întreţinere, reparaţie şi mentenanţă.

CERINTE

Candidatul trebuie să aibă minim 2 ani de experiență, o pregătire profesională finalizată de electrician sau un curs similar de formare profesională, să aibă cunoștințe de limba germană la nivel conversațional (OBLIGATORIU), și să fie disponibil pentru deplasări pe teritoriul Germaniei, in functie de noi proiecte.

Permis cat. B si autoturism constituie avantaj, dar nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca, perioada de 12 luni, cu posibilitate de prelungire, direct cu angajatorul German

Salarizare:
13,10€ brut/ora + 6,20€ net diurna/ora.
Plata diurnei se face saptamanal, incepand cu a 2-a saptamana de munca.

Calcul salariu la minim 160 de ore:
160 ore X 13,10€ = 2096 € brut
160 ore X 6,20 € = 992 € net
+ posibile ore suplimentare.

Costurile legate de transport si cazare vor fi suportate de catre angajat.

SE SOLICITA INTERVIU TELEFONIC CU ANGAJATORUL GERMAN.

Trimiteti un CV in germana la info@avrpersonal.de

sc AVR PERSONAL ZENTRUM srl, agentie recrutare si plasare forte de munca, din Arad, ofera servicii complet GRATUITE pentru candidati calificati si cunoscatori/vorbitori de limba germana.

Consultati ofertele nostre de munca si aplicati doar daca va convin beneficiile si indepliniti cerintele oferite de catre angajatorii straini.

Contact:
www.avrpersonal.de
info@avrpersonal.de
0724372677

Program:
L-V 9:00-17:00