dulgheri,zidari,mozacari,zugravi , izolatori sisteme termoizolatie

SC CONTRANSCOM BENTA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC CONTRANSCOM CONSTRUCTII BENTA SRL angajeaza pentru un santier din GERMANIA :
- Dulgheri
- Zidari- mozaicari
- Zugravi
- izolatori izolatii termosistem (montaj polistiren)

CERINTE

Cerinte :
- experienta pe unul din meseriile enumerate in ce priveste montajul de polistiren.
- seriozitate , nu este admis consumul de bauturi nepermise... atat in timpul cat si in afara orelor de program .
- se vor testa cunostintele practice si teoretice printr-o proba de lucru pe unul din santierele din tara
- Se pot angaja fara proba de lucru persoanele care vor veni cu o recomandare de la ultimile 2 firme la care a lucrat in care sa fie trecut contactul persoanei de conducere din cadrul firmei , numele firmei etc.

BENEFICII OFERITE

Benefeficii :
- transportul dus-intors
- Contract de munca .
- Cazarea
- Salariul va fi atractiv, functie de experienta si categoria pe care o detine aplicantul.
- Nu se percepe nici un fel de taxa pentru angajare, transport etc.

SC Contranscom Benţa SA, înfiinţată în anul 1991,este o firmă cu o vastă experienţă în domeniul construcţiilor, principalul domeniu de activitate fiind lucrările de construcţii civile şi industriale.