Dulgheri, Fierari betonisti

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

15 Dulgheri / 5 Fierari betonisti
Munca pe santier de constructii
Se executa structuri la rosu
Metoda de munca FERY,DOKA sau NEVI
Programul de lucru este de10 ore ore zi/6 zile pe saptamanase se ponteaza 9 ore+ Pauza de masa:mic dejun 9,30-10 Pranz 13-13,30
Cu mancarea fiecare persoana se gospodareste individual

CERINTE

Fiecare muncitor trebuie sa aibe echipament de munca care consta in casca,salopeta si bocanci.
Unelte:La Dulgheri Tasca de cuie
La Fierari betonisti Tzank (cleste de cuie)

Studii medii,Scoala profesionala sau calificare si experienta la locul de munca
Limba straina nu este necesara dar prezinta avantaj.
Se cere seriozitate,stare de sanatate buna,fara antecedente penale

Pentru Informatii va rog sa sunati intre orele 10-18
la nr de tel:0745832423

BENEFICII OFERITE

Se aloca avans de mancare 50 de euro pe saptamana pana la primul salar care ulterior se retine din salar.
Cazare gratuita,

Companie infiintata in Slovacia care activeaza int oata europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.