DULGHERI

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job: Recrutam pentru una dintre cele mai mari firme de mobila din Germania, MONTATORI - mobila/mobila de bucatarie;
Locatie: Leipzig, Hamburg
Oferta salariala: 1400 EUR/luna NET + cazare asigurata de angajator;

Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
In primele trei luni candidatii vor beneficia in paralel si de un curs in urma caruia vor primi diploma de calificare pentru pozitia de MONTATOR MOBILA - costuri asigurate de catre parteneri;
Candidatii se vor putea inscrie pentru obtinerea permisului auto - categoria C - costurile fiind asigurate de catre parteneri;
CAZARE - asigurata de angajator;

CERINTE

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+;
Diploma calificare - tamplare sau montaj;
Nivel limba germana - incepator spre mediu - A2;
Permis auto cat. B - obligatoriu;
Citire plan montaj;

Responsabilitati:
Candidatii vor monta mobila la domiciliu;
Asamblare si montaj mobilier conform proiect

Agentia noastra nu percepe comision sau taxa!
Ne puteti contacta la: 0720 878 151 - 0720 878 151 - 0775 327 497 - 0775 327 496 sau pe mail la: office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.