Dulgher Cofraje- Germania/ cu incepere in Ianuarie 2020

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepere din 10 Ianuarie 2020

Poziție: Dulgher Cofraje
Tara: Germania
Locatie:mai multe locatii
Poziții disponibile: 10
Locul de munca: Constructii,
Salariul: intre 12,20 Euro brut pe ora plus 24 Euro Net bonus pe zi
Ce oferă Angajatorul:
• Perioada contractului: 6 luni,
• Se lucrează în medie de 40 de ore pe săptămâna,
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare: asigurată de angajator gratuit ,
• Costul transportului este suportat de candidat, și rambursat de către angajator pana la 200 de euro de echipa
• Concediul plătit ,

CERINTE

Condiții de recrutare:
• Cunoștințe medii de limba engleză sau germana,
• Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul,
• Mașină personală la echipa

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.