Cuplu administrare mic hotel germania - fara comision sau taxe

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru un mic hotel situat in Alpii Bavarezi:

Cuplu pentru administrarea hotelului

Responsabilitati:
- intampinare turisti,
- transferul turistilor din gara/aeroport,
- prepararea micului dejun,
- mentinerea curateniei,
- raportarea banilor incasati,
- asigurarea unei sederi cat mai placute pentru clienti.

Oferta:
- salariu brut/persoana: 1250 euro/luna,
- cazare gratuita,
- alocatie pentru mancare 100 euro/persoana,
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu linistit si confortabil.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Plecare doar in cuplu.

Interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

E-mail: office@head-hunting.ro
Tel: 0723.188550

CERINTE

- experienta minim 3 ani pe o pozitie similara,
- limba engleza la nivel mediu/avansat,
- disponibilitate de plecare rapida,

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.