Operator/operatoare masini si instalatii

4U @work GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

În calitate de agenție de recrutare căutăm operator/operatoare mașini și instalații - tehnică în domeniul alimentar, cu disponibilitate imediată, normă întreagă!

Sarcinile dvs.:

- încărcarea mașinii cu materie primă pentru salam
- pregătirea materialului de lucru
- respectarea prevederilor legale în domeniul igienei
- supravegherea liniei de producție
- verificarea produselor, conform cerințelor
- afumarea salamurilor
- documentație

CERINTE

- experiență în lucrul cu mașini de producție în domeniul alimentar
- mod de lucru independent, persoană de încredere
- flexibilitate și disponibilitate pentru munca în echipă
- vârsta minimă de 18 ani
- cunoștințe bune de limba germană, vorbit & scris
- Certificat de bună purtare curat

BENEFICII OFERITE

Ne vom ocupa și vom avea grijă de dvs. de la bun început prin intermediul programului 4U!

Puteți să vă depuneți candidatura la noi în mod gratuit, telefonic, la orice oră.

365 de zile pe an - 7 zile pe săptămână la orice oră din zi și din noapte angajații noștri preiau cu plăcere candidatura dvs. în pentru un loc de muncă, la numărul de telefon

0800-1002835

Recrutare si furnizare de personal in comert si in domeniul medical.