Chelnerita

ACTIEF Personalmanagement

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si sarcini:
- Ia comezile, serveste preparatele

CERINTE

Candidatul ideal are diploma de calificare si experienta de minim 2 ani pe un post similar.
Cunoasterea limbii germane la nivel cel putin conversational reprezinta un necesar.

BENEFICII OFERITE

Avantaje
- Nu percepem nici un fel de comision sau taxa
- Oferim contract pe perioada nedeterminata
- Oferim salariu in functie de calificare / experienta
- Garantam asigurarile sociale si medicale
- Oferim sprijin in rezolvarea aspectelor legale si in gasirea locuintei
- Vorbim si romaneste (si limba maghiara)

Cunostintele de limba germana la nivel cel putin conversational sunt obligatorii.
Va rugam sa trimiteti doar CV cu poza si doar daca intr-adevar stiti germana.
Va multumim.

ACTIEF Personalmanagement este o firma din sud-vestul Germaniei, cu experienta de peste 27 de ani. Avem aproximativ 2.400 de angajati in 26 de orase si facem parte din TOP 40 agentii de locuri de munca din Germania.
Sud-vestul Germaniei are multe de oferit, in special locuri de munca atractive pentru personal calificat in industrie, mestesuguri si ingrijire. De aceea va cautam pentru cea mai de succes regiune a Germaniei. Fiti in avantaj si gasiti-va noul loc de munca prin ACTIEF.