Cautam urgent un salahor pentru Germania (zona Würzburg)

Europejob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenzia Europejob situata in Germania selectioneaza personal oferind posibilitatea de-a intra alaturi de o echipa ocupand postul de „salahor” pentru un loc de munca intr-un santier ce se afla in zona de Würzburg.

Cautam personal:
– cu atitudine pozitiva
-care lucreaza in echipa si vrea mereu sa invete
– care este responsabil
– rezistent la stres
Bonusuri:
– cazare asigurata
– asigurare medicala la locul de munca
– contract de munca pe timp nedeterminat

Salariul oferit : salariu 10 euro net /ora
Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

CERINTE

Cerinte:
– cunoasterea limbi germane (B1)
- fara probleme de sanatate ;
- fara antecedente penale;
- disponibilitate pe termen lung.
– un an de experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Bonusuri:

Salar negociabil.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana sau germana pe adresa de email: info@gastrojob-europe.de sau pot obtine informatii la nr de tel: 004961879948270, www.europejob.it

DESCRIEREA FIRMEI

www.europejob.it