Cautam sudori cu experienta din Romania pentru a lucra in Germania

Special Skills Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Special Skills cauta sudori cu experienta pentru a lucra in Germania.

Munca este in mediu de fabrica.

Salariu: 8,00€ pe ora (net)

Procesul de recrutare:
1. Trimiteti-ne CV-ul si scanari cu testele de sudori anterioare
2. Dupa consultatiile online, fiecare lucrator merge in Croatia pentru testarea interna si conversatie
3. Muncitorul se va duce apoi la fata locului in Germania pentru a da testul final in fabrica si pentru a incepe munca

CERINTE

Sudorii trebuie sa aibe teste si experienta in: 135 P BW 1,3S t 10 PF ss nb , 135 P BW 1,3S t10 PD ml.

Nota: Sunt necesare cunostinte de baza ale limbii germane.

BENEFICII OFERITE

Apartament: GRATUIT

Special Skills Ltd. employs our own team of professional welders which makes us a professional welding company.We serve the European Union with most jobs in Germany and the UK. We offer the finest quality welding services. Our services have a quick turn around time.

Special Skills Ltd. angajeaza propria echipă de sudori profesionisti lucru care ne face o firma profesionala de sudare. Noi servim Uniunea Europeană cu cele mai multe locuri de muncă din Germania și Marea Britanie. Noi oferim cele mai de calitate servicii de sudare. Serviciile noastre au un raspuns rapid.