Cautam personal pt parcul de distractii in Germania

Dietrich Thomas

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane apte de munca si voinice(barbati) pt job-uri in parcul de distractii din Germania.Programul de lucru nu este fix.Se lucreaza citeodata si 10-11 ore in functie de cerintele patronului din Germania
Cazarea se face in rulote si se calatoreste in mai multe orase din Germania
transportul nu se plateste de catre angajator .
Se incheie contract de munca de catre angajatorul german si se plateste asigurarea medicala
Salariul este de 750€/luna inclusive cazare,mincare si asigurare medicala

Locul de munca este la un parc de distractii din Germania ,montare demontare,curatenie,vinzare
Comisionul nostru este de 200€ /loc de munca si se plateste in felul urmator
50€ se plateste la acceptarea postului inainte de plecare
150€ se retine de angajatorul german din primul salariu si se plateste de acesta prin virament bancar Firmei Dietrich
Perioada de lucru:sfirsitul lui august-sfirsitul lui octombrie
Mentionez ca firma mea are sediul in Germania si ca myjob.ro a acceptat accountul nostru numai dupa verificarea actelor firmei noastre

CERINTE

Limba germana la nivel de conversatie
-rezistenta la stress si program prelungit
-numai persoane care sint voinice ,sanatoase si pot rezista la acest job

Firma Dietrich Thomas isi are sediul in Kaiserslautern si se ocupa cu intermedierea fortei de munca in Germania in toate domeniile.