Cautam HLO (Helicopter Landing Officer) pentru Germania

Nidab Produktion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam HLO (Helicopter Landing Officer) pentru a lucra offshore in Germania.

CERINTE

Se cere:
- experienta de lucru anterioara offshore si ca HLO
- certificat HLO
- certificat BOSIET
- limba engleza vorbit nivel avansat

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV in limba engleza la adresa de email: cf@nidabproduktion.se

BENEFICII OFERITE

Detaliile se discuta la interviu.

Nidab Produktion este o companie de recrutare cu sedii in Suedia, Norvegia si Romania (Galati). Domeniul nostru de activitate il reprezinta recrutarea si plasarea fortei de munca partenerilor nostri din tarile nordice din domeniul industriei petroliere si navale si constructiilor civile si industriale.

In prezent recrutam:
- lacatusi constructori navali, tubulatori navali, mecanici navali, sudori navali cu autorizatie EN 287-1 (111/136/141) ;
- inspectori NDT cu autorizatie SS-EN 473 ;
- instalatori tehnico-sanitari;
- ingineri;

Pentru a aplica, va rog sa trimiteti CV in limba engleza impreuna cu copie dupa diploma de calificare la adresa de email: cf@nidabproduktion.se

Tel: 0374 954 181
Website: www.nidabproduktion.se