Cautam frizeri/hairstylisti/coafeze pentru Germania

EXPERT JOBS Bodensee

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti motivat si plin de energie pozitiva?
Hairstyling-ul este pentru tine o pasiune și nu "doar" un loc de muncă?
Iti place sa oferi cele mai bune servicii pentru a face clientii fericiti?
Iti doresti o cariera internationala in Germania intr-un lant de 37 de saloane de hairstyling cu peste 400 de angajati si peste 30 de ani de experienta?
Siguranta germana , sistemul de sanatate german, sistemul fiscal german si desigur salariul german este ceea ce iti doresti?
Daca ai raspuns cu "DA" la toate aceste intrebari , daca stii limba germana sau engleza la nivel incepator-mediu si ai calificare de frizer/coafeza/hairstylist trimite-ne un scurt CV cu fotografie inserata si diploma de calificare pe adresa paula.milas.tms@gmail.com.Daca angajatorul german hotareste ca te vrea in echipa lui te contactam imediat!
Pentru mai multe detalii urmareste-ne sau contacteaza-ne luni, miercuri si vineri intre orele 16.00-18.00 la telefon 0763490682.

CERINTE

- diploma de calificare ca frizer/hairstylist/coafeza
- cunsotiinte minime de limba germana sau engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- tips-uri zilnice de 20-30 euro
- cazare in camera dubla la 150 euro/luna sau in camera single la maxim 350 euro/luna cu toate cheltuielile incluse
- ajutor financiar pentru scoala de limba germana
- avand in vedere ca anual deschidem noi filiale, posibilitatea de a avansa in cariera
- un mediu de lucru motivant intr-o echipa de profesionisti
- alte beneficii